Rozwód Toruń

KANCELARIA ADWOKACKA - POMOC W SPRAWIE O ROZWÓD

Rozwód Toruń - pomoc prawna
menu rozwod
menu rozwod
menu rozwod
menu rozwod
menu rozwod
menu rozwod
menu rozwod
menu rozwod

 

Koszty z jakimi wiąże się postępowanie w sprawie o rozwód


Generalnie podstawowym kosztem w sprawie o rozwód jest opłata od pozwu, którą strona musi uiścić składając do sądu pozew. Wynosi ona 600 zł. Opłatę tę można uiścić w kasie sądu lub przelewem na konto sądu, ewentualnie także naklejając znaki sądowe tej równowartości na pozwie. Chcąc skorzystać z pomocy profesjonalnego pełnomocnika musisz się liczyć z dodatkowym kosztem, jakim jest wynagrodzenie pełnomocnika.

Wysokość wynagrodzenia jest ustalana w drodze indywidualnej umowy z klientem i jest uzależniona od stopnia skomplikowania zagadnienia prawnego.
Koszt wstępnej rozmowy z prawnikiem, podczas której udzieli on wielu niezbędnych informacji i porad jest niewielki, w stosunku do tego, co zyskujemy (informacje, jaka jest nasza sytuacja, odpowiedzi na nurtujące nas pytania, spokój ducha). Nieskorzystanie z porad bez żadnego istotnego powodu, bądź w obawie przed dużym kosztem jest co najmniej nierozsądne.

Pamiętaj! Powszechnie uważa się, że koszty usług prawnych są wysokie. Opinia ta jest nieprawdziwa. Często już sama porada prawna za np. 100 zł rozwieje wiele niejasności i dzięki niej sprawa będzie wydawać się prostsza lub też możesz dzięki niej zmienić swój pogląd na wiele kwestii. Jej koszt jest nad wyraz niski, w stosunku do nieodwracalnych szkód, jakie może przynieść działanie na własną rękę, bądź z wykorzystaniem wyłącznie informacji z Internetu, czy od znajomych.

Jeśli chcesz znać szczegółowe koszty odwiedź naszą kancelarię lub napisz do nas e-mail i opisz swoją sprawę. Wycena usług jest bezpłatna.

Zapraszamy!

 

 

 
Copyright 2004 - 2018 www.naszprawnik.pl   Mecenasi.pl